Badanie strat ciepła przy pomocy kamery termowizyjnej

W dniu 13 stycznia 2019r rozpoczęliśmy akcję pokazywania mieszkańcom przy pomocy kamery termowizyjnej – czy i jakie straty energii cieplnej mają w swoim domu, oraz informujemy o możliwości zapobieżeniu takim stratom – często przy pomocy materiałów i działań które nie są kosztowne.

Szczególnie w dni kiedy panuje mróz telefonuje do nas coraz więcej mieszkańców Mikołowa i Sołectw którzy umawiają się ze Strażą Miejską na sprawdzenie domu przy pomocy kamery termowizyjnej.

W ostatnim czasie byliśmy w kolejnych kilku domostwach. Dziękujemy jednej z rodzin z Kamionki za umożliwienie wykonania fotografii i umieszczenia ich na naszej stronie internetowej.

Przypominamy, że istnieje możliwość bezpłatnego sprawdzenia strat energii cieplnej z budynków mieszkalnych – przy pomocy kamery termowizyjnej, które to sprawdzenie wykonują Strażnicy Miejscy. Należy telefonicznie skontaktować się ze Strażą Miejską gdzie można uzgodnić termin sprawdzenia, jednakże jest to zależne przede wszystkim od naszych możliwości kadrowych i czasowych którymi dysponujemy w danym dniu.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.