Zmiana organizacji ruchu – akcja „ZNICZ 2018”

W dniu 31 października 2018r rozpoczęła się policyjna akcja ?ZNICZ 2018?. Celem akcji ?ZNICZ-2018? jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim odwiedzającym groby bliskich. Jak co roku w rejonach cmentarzy nastąpiła zmiana organizacji ruchu, pojawiła się również znacznie większa ilość pojazdów i pieszych ? oraz zwiększona ilość patroli służb mundurowych.

Nasze działania skupiają się przede wszystkim na wspólnych z funkcjonariuszami Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji ? patrolach w rejonach cmentarzy, zabezpieczaniu rejonów parkingów, zwracaniu uwagi na bezpieczeństwo w ruchu drogowym, oraz udzielanie niezbędnych informacji uczestnikom ruchu drogowego zmierzającym w rejon nekropolii. Funkcjonariusze ponadto reagują na wszelkie przypadki zakłócania ładu i porządku publicznego.

Zmiana organizacji ruchu:

W związku z obchodami Wszystkich Świętych przewidziano zmiany organizacji ruchu drogowego na terenie Mikołowa i Borowej Wsi w następujących miejscach:

MIKOŁÓW

termin wprowadzenia organizacji ruchu: 31.10.2018r – 02.11.2018r.

  • Wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na odcinku ul. Cmentarnej od skrzyżowania z ul. Krakowską do skrzyżowania z ul. Janasa
  • Wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na odcinku ul. Janasa od skrzyżowania z ul. Cmentarną i dalej wzdłuż os. Grunwaldzkiego, aż do wyjazdu na ul. Krakowską

BOROWA WIEŚ

Termin wprowadzenia organizacji ruchu: 31.10.2018r – 02.11.2018r.

  • Wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na odcinku ul. Malinowej

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.