W Straży Miejskiej – centralny punkt zbiórki uszytych maseczek.

W siedzibie Straży Miejskiej w Mikołowie przy ul. Rynek 7 (I pietro) od dnia dzisiejszego znajduje się Centralny Punkt przyjmowania i dystrybucji maseczek uszytych przez Mikołowian i Tyszan.

Z uwagi na wprowadzenie stanu epidemii ? Straż Miejska stosuje procedury zapewniające ochronę przed zakażeniami oraz chorobami zakaźnymi. W pomieszczeniu przyjmowania maseczek w sposób ciągły oczyszczane jest powietrze za pomocą urządzenia, które dodatkowo za pomocą technologii plasmacluster zwalcza wirusy znajdujące się w powietrzu. Ponadto unikany jest bezpośredni kontakt z osobą. Staramy się w tej kwestii zapewnić maksimum bezpieczeństwa.

Co można u nas pozostawić:

MOŻECIE ZOSTAWIĆ USZYTE PRZEZ SIEBIE MASECZKI W BEZPIECZNYCH DLA WSZYSTKICH WARUNKACH ( prośba, żeby maseczki były zapakowane w reklamówkę i żeby była opisana ich ilość – to ułatwi nam pracę)

MOŻECIE POBRAĆ MATERIAŁY DO SZYCIA (od jutra ten punkt będzie realizowany)

CHĘTNE OSOBY/DARCZYŃCY MOGĄ PRZYNOSIĆ MATERIAŁY DLA NAS WOLONTARIUSZE I RADNI BĘDĄ POBIERAĆ I PRZEKAZYWAĆ MASECZKI DO KONKRETNYCH SPRECYZOWANYCH PRZEZE MNIE OŚRODKÓW ZDROWIA W PILNEJ POTRZEBIE

W dniu dzisiejszym do godziny 15.00 maseczki dostarczyły już dwie Panie. Dziękujemy !

Bliższe informacje: Facebook TYCHY i MIKOŁÓW SZYJĄ DLA MEDYKÓW

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.